De zandwegen binnen Paramaribo zullen mogelijk binnenkort gerehabiliteerd worden. Hierover heeft de Districtscommissaris op woensdag 24 augustus 2023 een meeting gehouden met de verschillende actoren in de vergaderruimte van het DR gebouw.
Het doel van de vergadering was om de samenwerking te intensiveren zodat het uitgestippelde project kan slagen. Met de verschillende actoren wordt uitgekeken naar een ideaal startpunt. De uitvoering zal geschieden door het bedrijf Supra in samenwerking met het ministerie Openbare Werken.
De controle werkzaamheden zullen uitgevoerd worden door de bestuursdienst, RR en de buurtmanager. Vanuit de actiegroep wordt er een dringend verzoek gedaan op de gemeenschap de sociale controle te verscherpen en de middelen die ter beschikking worden gesteld om de werkzaamheden uit te voeren streng te bewaken.