Burgers van het district Commewijne zijn voorgelicht over MoHanA. Deze campagne is noodzakelijk om iedere burger bewust te maken van de persoonlijke stappen, die genomen moeten worden om de spreiding van het Covid-19-virus tegen te gaan. MoHanA staat voor Mond- en neuskap op, Handen reinigen en Afstand houden.
Ook de bewoners van dit district kregen evenals het district Nickerie naast de MoHanA-voorlichting, extra informatie over tabak. De mensen werden voorzien van flyers, handsanitizers, T-shirts, mondkapjes, bumperstickers en tassen. De PAHO heeft voorzien in alle voorlichtingsmateriaal.
Om de mensen zoveel mogelijk te bereiken met de informatie, zijn de volgende plekken in het district aangedaan: het veerplein, standjes langs de Oost-West verbinding, de Regionale Gezondheidsdienst (RGD), G. Sewradjsingh muloschool, O.S. 3 Meerzorg en O.S. 1 Tamanredjo. Tevens werd een aantal winkels voorzien van posters voor een groter bereik.
Met de voorlichtingsdag in Commewijne is een einde gekomen aan het eerste project van de districtentour. Er zal een evaluatie gepleegd worden en nagegaan worden op welke vlakken de samenleving nog meer voorgelicht kan worden.
Tot nu toe is een bezoek gebracht aan de districten Wanica, Brokopondo en Nickerie. De districten die tot op heden zijn aangedaan, zijn: