De Surichange Bank heeft een nieuwe directeur. Terence Gonesh mag de functie van commercieel directeur vervullen. Zijn aanstelling geniet de volledige ondersteuning van de Raad van Commissarissen en de aandeelhouders van de bank. Er is ook goedkeuring van de Centrale Bank van Suriname.
Gonesh is geen onbekende in het Surinaamse bankwezen en heeft jarenlange kennis en ervaring opgedaan bij zowel Nederlandse- als lokale banken. “Wij hebben er daarom alle vertrouwen in dat hij een wezenlijke bijdrage zal leveren aan de ontwikkeling van de Surichange Bank N.V. en wensen hem hierbij veel succes toe”, meldt de Surichange Bank zaterdag.
De nieuwe directeur zal zich toeleggen op de institutionele versterking van de bank en structurele versterking van de marktpositie van de bank. Hiertoe is inmiddels een nieuw strategisch meerjarenplan opgesteld en in uitvoering. De bank zal worden gemoderniseerd in lijn met de behoefte van de markt. Dienstbaarheid aan de klanten en uitbreiding van het dienstenpakket aan lokale klanten en de diaspora zullen centraal staan.
Inmiddels is de Chief Executive Officer, Herman Vijzelman, per 15 juli 2021 met pensioen, en vervult Gonesh tevens de functie van acting Chief Executive Officer.