President Chandrikapersad Santokhi bezoekt Kabalebo van 2 tot 3 september. De burgermoeder van het district Josta lewis heeft de president en zijn delegatie warm onthaald en begeleid naar het commissariaat.
Tijdens dit werkbezoek was er een ontmoeting tussen de presidentiële delegatie, de burgermoeder en het traditioneel gezag van de dorpen Apoera, Section, Washabo en Sandlanding op het commissariaat. De aanwezigen hebben het staatshoofd voorgehouden wat de problemen van de omgeving zijn. Het onderwerp grondbeschikkingen kwamen als dringende zaak naar voren.
President Santhoki legde oplossingsmodellen op tafel, en gaf ook de mogelijkheid aan de dorpshoofden om hun plannen of oplossingsmodellen mee te delen. Afgesproken is dat de regering dan zal inkomen waar het nodig is.
Bron: De Communicatie Dienst Suriname