Groenten zijn nu heel duur. Velen steken hun mening bij de groentestands niet onder stoelen of banken. “San e psa ini na kondre disi? Mi no man moro”. Standhouders moeten vragen beantwoorden ten aanzien van de prijzen, wanneer burgers te horen krijgen dat een bos kouseband SRD.25,- kost en een hoop middelgrote boulanger SRD.100,-
De standhouders geven te kennen geen keus te hebben. Zij kopen de groenten ook heel duur op. Keer op keer moeten zij uitleg geven, dat zij genoodzaakt zijn deze prijzen te handhaven op dit moment. Soms zorgt dit voor hooglopende ‘misverstand’ tussen koper en verkoper bij de groentestands, daar vooral kopers vaker met minder dan de intentie was naar huis terugkeren.
“Wo set’ en,” wordt de regering verweten, ondanks de duidelijke aanhoudende regens. Ook dit is volgens velen iets dat de regering nalaat te doen. Zorgen voor redelijke prijzen.