De Centrale- en Vreedzaammarkt zullen om de drie maanden een schoonmaakbeurt krijgen. Vanaf het aantreden van de huidige regering heeft de Centrale Markt al drie keer een grondige schoonmaakbeurt gekregen. Marktmeester Anil Dhanai belooft dat de Vreedzaammarkt, die gedurende een lange periode was verwaarloosd, ook aandacht zal krijgen.
Volgens de marktmeester is het de bedoeling dat beide markten schoon en aantrekkelijk worden gemaakt. Dit is niet alleen voor toeristen bedoeld, maar voor de totale samenleving. Bij de districtscommissaris van Paramaribo-Noordoost, Ricardo Bhola, is er een offerte ingediend. Er is ook een plan om een bedrijf aan te trekken. Dit bedrijf zal verantwoordelijk zijn voor het bestrijden van insecten.
De voorkant van de Vreedzaammarkt is nu helemaal opgeknapt. Het wachten is op de burgervader om goedkeuring te geven voor het vervangen van het dak en voor het plaatsen van een plafond. De hygiëne op de beide markten moet optimaal zijn. Vanaf de markt weer is opengesteld heeft de marktmeester enkele maatregelen moeten treffen ter bescherming van de marktventers en de bezoekers.
Bij de Centrale Markt zijn de lege stands opgeruimd en daarvoor komen units in de plaats, die verhuurd zullen worden aan marktventers. Dit zal de markt ook een ander gezicht geven, qua aantrekkelijkheid. De marktmeester wil ook personen die groenten en fruit langs de weg verkopen een plek geven op de markt. Hij zal dit nog met de burgervader bespreken.