Vandaag worden de president en de vice president van de republiek Suriname gekozen.
Jennifer Simons aankomend president zegt het volgende: “Vandaag is het laatste deel van fase één afgesloten. We hebben nu enkele dagen om onze rugtas in te pakken en ons voor te bereiden op een uitdagende opdracht. Ik dank iedereen die mij tot dit punt heeft bijgestaan”.
“In 2030 moeten we een land overdragen dat er beter aan toe is dan nu. Economisch, bestuurlijk en sociaal-maatschappelijk moeten duidelijke tekenen van vooruitgang zichtbaar zijn.Het is geen taak voor één persoon of enkele ministers. Een ieder is nodig om Suriname weder op te bouwen”.
“Blijf niet aan de zijlijn staan. Wij moeten proactief zijn als Surinamers en een steentje bijdragen om dit door God aan ons gegeven land naar grotere hoogten te brengen. Het maakt niet uit of je in Paramaribo-Noord, Pontbuiten, Wageningen, Washabo of in het meest afgelegen dorp van Tapanahony woont. In een heid kunnen we verder”.
De live bijeenkomst is via onderstaande link te volgen:
https://www.facebook.com/share/v/1BnE7qfbCg/