De stoffelijke overschotten van de 75-jarige Babuni Harihar en de dertigjarige Alwin Joseph zijn geborgen. Er wordt nog gezocht naar de 49-jarige Sherida Hussain. De zoekactie gaat verder op de Corantijnrivier. Deze trio werd als vermist opgegeven.
Deze drie mensen maakten maandagavond rond 20.00u gebruik van de verboden route om over te steken van Suriname naar Guyana, met het noodlottig gevolg. De bootsman had rede om hun achter te laten in water dat tot hun heup reikte op een zandbank, waar de boot vastliep. De in paniek geraakte mensen belden naar familie om hulp. Zelfs de bootsman was niet meer te bereiken .
De overtochten tussen beide landen zijn verboden in verband met de covid-19 pandemie. Mensen worden vaker in de nachtelijke uren toch overgezet. In dit geval is het fataal geweest.