Het ministerie van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur organiseert de inspratie-beurs Sula voor leerkrachten, leerlingen en ouders. Speciaal voor de leerkrachten is de inspiratiebeurs op 29, 30 en 31 maart in CCS terwijl de jeugd welkom is op zater-dag 01 april.
De inspiratieburs wordt gehouden in het Cultureel Centrum Suriname (CCS) en is telkens van 09 uur in de ochtend tot 2 uur in de middag. Er zal veel informatie zijn, de boeken die er gebruikt worden op school zullen er liggen, maar ook kunnen ouders daar horen waar de leerstof online te vinden is.
Verder zullen er reken en taalspelletjes worden gedaan. Ook zal er een toernooi gehouden worden waar er open vragen gesteld worden en scholen het tegen elkaar kunnen opnemen. Op die dag mag de schooljeugd ook vragagen stellen.