Het 08 jarige jongetje Imarcio Afie dat op Stoelmanseiland verdween is na 9 of 10 dagen teruggevonden. De groep Surinamers waarbij militairen konden enige dagen niet uitrukken om de jongen te gaan zoeken. omdat FransGuyana nog geen toestemming daartoe had gegeven.
Toen ze eindelijk toestemming hadden, gingen ze er op uit om de jongen te localiseren. Imarcio at tussentijds bosvruchten, en heeft afstanden overbrugt tot hij bij een school aankwam en op de stoep ging lag tot een kind hem vond en er volwassenen bijriep die hem naar een dokterspost brachten. Imarcio is behoorlijk vermagerd, maar in een redelijk tot goede gezondheid teruggevonden.
Suriname is heel erg dankbaar dat Imarcio gevonden is en verwonderd maar zeer verheugd dat hij zichzelf voor een lange periode in leven heeft kunnen houden. Glory to GOD.