De regering heeft besloten om ambtenaren tegemoet te komen en aan de vakbeweging een koopkrachtversterking van SRD 2500 toegezegd. Dit bedrag zullen de ambtenaren gedurende zes maanden belasting vrij ontvangen. Ook aan de gepensioneerden heeft de regering gedacht. Zij zullen 70 % krijgen wat neerkomt op SRD 1800.
Deze mededeling deed president Chandrikapersad Santokhi donderdag in het parlement. Meer geld kan niet gegeven worden, omdat alle extraatje moeten passen binnen het IMF-programma.
In de maand juli wordt er geen koopkrachtversterking gegeven, want dan ontvangen ambtenaren hun vakantiegeld. Het besluit voor de koopkrachtversterking is genomen tijdens de onderhandelingen met Ravaksur, CLO, FOLS, BvL, ALS en veiligheidsbonden. De betaling vindt deze maand plaats.
De overeenkomst wordt morgen getekend tussen de regering en de vakbeweging. Er was geen ruimte voor meer geld.