In Suriname is vrijdag de 28-jarige Rendel Feller, propagandist van de Algemene Bevrijdings- en Ontwikkelingspartij (ABOP), door de politie in verzekering gesteld. Hij wordt verdacht van oplichting en verduistering.
Volgens informatie van een bron kwam Feller in beeld na een aangifte in een perceelskwestie. Na onderzoek besloot de politie tot zijn aanhouding. Het Openbaar Ministerie gaf toestemming om hem voorlopig vast te houden in afwachting van het verdere onderzoek.
Feller, die eerder ook bekendstond als activist, heeft de afgelopen jaren meerdere politieke overstappen gemaakt. Zo verruilde hij de PALU voor de NDP, waar hij tot mei 2025 actief was. Daarna sloot hij zich aan bij de ABOP, waar hij de rol van propagandist vervulde.


