Tijdens het main event van zaterdagavond in Las Vegas maakte publiekslieveling Edson Barboza zijn opwachting tegen de ongeslagen Lerone Murphy die via unanimous decision de partij won.
Met een winstreeks van 2 partijen stapte Edson Barboza de Octagon in.Ondanks dat Barboza het midden van de kooi wist te pakken was het vooral Murphy die met harde stoten goed door wist te komen en in de 1ste ronde al voor een bloedneus wist te zorgen bj Barboza. De Braziliaan kwam een aantal keren goed door met zijn bekende lowkicks waar Murphy echt niet veel last van leek te hebben in de 1ste ronde.Aan het einde van de 1ste ronde werd Murphy geraakt door een upkick van Barboza.
In de 2de ronde kwam Murphy een paak keer door met een aantal harde stoten. Barboza slikte ze weg en bleef zijn befaamde lowkicks plaatsen om zodoende het ritme van Murphy te kunnen verstoren. Murphy ging voor een finish met nog een minuut te gaan in de 2de ronde. De finish kwam er niet, maar Murphy pakte wel duidelijk de ronde. In de 3de ronde ging Murphy opnieuw voor de finish , maar Barboza wilde van geen opgeven weten. Barboza bleef veel schade incasseren, maar wist de 5de ronde te halen. Murphy ging met nog een minuut in de 5de ronde voor de takedown maar dat lukte helaas niet. Murphy won zeer overtuigend via unanimous decision de partij.