De Nederlandse trainer Erik Ten Hag is maandag ontslagen door het bestuur van de Engelse club Manchester United dit vanwege de teleurstellende prestaties van de club en voorlopig neemt assistent Ruud van Nistel Rooy de taken over.
Erik Ten Hag is na de verloren wedstrijd in het weekend in de Premier League ontslagen door het bestuur van Manchester United. Vier maanden geleden werd zijn contract nog verlengd, in de hoop dat het beter zou gaan met de club. Maar de druppel die de emmer deed overlopen was het verlies van Manchester United zondag tegen Westham United. Ook in de Europa League zijn de resultaten teleurstellend. Ondanks de vele aankopen voor het nieuw seizoen is het Ten Hag niet gelukt om voor betere resultaten te zorgen bij de club.
United heeft slechts drie van de 1ste 9 wedstrijden van het seizoen gewonnen. Ten Hag slaagde er niet in indruk te maken op de nieuwe leiding van Manchester United. Het besluit werd maandag bekrachtigd en voormalig Manchester United spits Ruud van Nistelrooy, die Ten Hag assisteerde zal onmiddelijk fungeren als interim coach. ” We zijn Ten Hag dankbaar voor alles wat hij heeft gedaan gedurende zijn tijd bij ons en wensen hem het beste toe voor de toekomst” stond in de korte statement uitgegeven door Manchester United.
BRON : ALL FOOTBALL/ FOTO