Spelers van de Los Angeles Lakers en de Los Angeles Clippers zeiden dat ze het “moeilijk” vonden om weer in de NBA te spelen, terwijl er in de stad nog steeds bosbranden woeden.
Twee wedstrijden van de Lakers en één wedstrijd van de Clippers werden uitgesteld, maar de wedstrijden van maandag gingen wel door en beide teams wijdden de avond aan de gemeenschap en de hulpdiensten.De Lakers verloren maandagavond met 126-102 van de San Antonio Spurs, terwijl de Clippers de Miami Heat met 109-98 versloegen.
Brandweerlieden in de regio Los Angeles bestrijden nog steeds twee grote branden. Er is angst voor nieuwe uitbraken vanwege de voorspelde harde wind.Minstens 24 mensen zijn omgekomen bij de branden en 23 anderen worden vermist. Meer dan 90.000 mensen staan nog steeds onder evacuatiebevel, terwijl Lakers-coach JJ Redick tot degenen behort die hun huis in Palisades zijn verloren.
Lakers-aanvaller Anthony Davis had gemengde gevoelens nadat hij met 30 punten en 13 rebounds zijn team voor de derde wedstrijd op rij verloor.“We wilden graag weer basketballen voor onze fans. Het is balen dat we niet hebben kunnen winnen”, aldus de 31-jarige.“Ik heb er veel over nagedacht. We komen naar buiten en spelen en of we nu winnen, verliezen of gelijkspelen, deze wedstrijd is voorbij en alles in de wereld is nog steeds gaande.
“Dus, [het is] in zekere zin bitterzoet, omdat we nog steeds mensen hebben die met echte situaties te maken hebben. En wij mogen naar buiten om basketbal te spelen. Dus het is zwaar.”
BRON : NBA/ FOTO