Manchester City heeft ook zijn tweede duel op het WK voor clubs gewonnen. Na de 2-0 zege op het Marokkaanse Wydad wonnen de Engelsen zondag met 6-0 van Al Ain, uit Abu Dhabi.
Oranje-internationals Tijjani Reijnders, die afgelopen woensdag zijn debuut had gemaakt voor City, en Nathan Aké bleven de hele wedstrijd op de bank.
Dankzij de zege is Manchester City net als Juventus al zeker van de achtste finales. Donderdag spelen die ploegen tegen elkaar, dan staat enkel groepswinst nog op het spel.
Pep Guardiola stuurde een totaal ander elftal het veld in dan in de wedstrijd tegen Wydad, toen Aké en Reijnders in de basis stonden, en zag zijn ploeg vanaf het eerste fluitsignaal domineren. Met 74 procent balbezit voor de nummer drie van de Premier League kwam tegenstander Al Ain er niet aan te pas.
Al in de achtste minuut was het raak via Ilkay Gündogan. Na de 2-0 van Claudio Echeverri zorgde Erling Haaland in de blessuretijd van de eerste helft via een penalty voor de 3-0 ruststand.
Na rust scoorde Manchester City ook nog drie keer, via Gündogan, die zijn tweede maakte, Oscar Bobb en zomeraanwinst Rayan Cherki.
BRON : ALL FOOTBALL/ FOTO