De 37-jarige surinaams international Kenneth Vermeer keert na drie en een half jaar terug in de Eredivisie en tekent voor een seizoen bij PEC Zwolle.
Kenneth Vermeer kent een imposante loopbaan als keeper. Vermeer heeft 10 jaar lang het shirt van Ajax gedragen en werd met de Amsterdammers 4 keer kampioen van de Eredivisie. Daarna maakte hij de overstap naar Feyenoord waar hij als reserve keeper 1 keer kampioen werd van de Eredivisie.
Na een Belgisch avontuur en een verblijf in de USA keert Vermeer na drie en een half jaar terug in de Eredivisie waar hij een jaar in het doel zal staan van PEC Zwolle. ” Het voelt goed aan om terug te keren in Nederland in een voor mij bekende competitie en nieuwe club.
” Het is heel fijn dat we met Kenneth een zeer ervaren doelman aan de selectie hebben kunnen toevoegen. Kenneth heeft een schat aan ervaring opgedaan in binnen en buitenland waar we veel profit van hopen te hebben ” zegt Technisch Direkteur van PEC Zwolle Marcel Boudesteyn.