Luis Campos de Technisch Director van Paris Saint Germain heeft in een interview aangegeven dat het geen wijs besluit van de club was om Neymar en Mbappe aan te trekken voor de club
De Technisch Director van PSG zegt dat ondanks gesprekken tussen Neymar,Mbappe en coach Christophe Galtier de ruzie tussen deze twee spelers niet is gestopt,een duidelijk voorbeeld hiervan is dat Neymar weg liep zonder antwoord te geven op een vraag van een journalist die na de wedstrijd tussen Brazilie en Ghana aan Neymar vroeg als alles weer oke is tussen hem en Mbappe.
De ruzie tussen deze twee spelers kwam duidelijk naarvoren tijdens de wedstrijd tussen PSG en Montpellier waarbij Mbappe een penalty miste in de wedstrijd en Neymar de 2de penalty in de wedstrijd nam en wel wist te benutten, ook bij het nemen van vrije trappen gaat het mis tussen de twee.Luis Campos zegt dat het komend seizoen of misschien in January 2023 hij de club adviseert om Neymar van de hand te doen.Mbappe heeft inmiddels een lijst ingediend met spelers die hij graag bij PSG het komend seizoen wilt hebben.