De 44-jarige interim coach van Chelsea Frank Lampard vertrekt met een goed gevoel richting Spanje Madrid voor het spelen van de eerste Championsleague kwartfinale tegen RealMadrid
Ondanks de nederlaag het afgelopen weekend de Premier League is coach Frank Lampard hoopvol gestemd over een goed resultaat woensdagavond tegen RealMadrid. We hebben ons goed kunnen voor bereiden op de wedstrijd en gaan voor de winst.Real Madrid heeft een heel agressieve voorhoede,maar onze verdediging is daarop voorbereid.Real Madrid beschikt over een vrij fitte selectie en wil net als tegen Liverpool beide wedstrijden met sprekende cijfers winnend af sluiten. In de LA Liga staat RealMadrid met 13 punten achterop koploper Barcelona. Chelsea staat op de elfde plaats in de Premier League.
De andere wedstrijd in de kwartfinale is de Italiaanse Derby tussen Napoli en ACMilan. Voor Napoli een heel nieuwe ervaring in de Championsleague,het is de eerste keer dat ze de kwartfinale hebben gehaald en geloven ook nog in een halve finale plek.De coach van RealMadrid gelooft in een finale tussen ACMILAN en Real Madrid.