Vanavond kwam het treinverkeer van en naar station Deventer ongeveer twee uur stil te liggen door een storing in het systeem van de treinverkeersleiding. Spoorbeheerder ProRail meldde dat de storing werd veroorzaakt door een probleem in de infrastructuur voor treinverkeer.
In verband met de veiligheid werd het treinverkeer tijdelijk stopgezet. Reizigers werden aangespoord om de reisplanner in de gaten te houden voor updates, terwijl ProRail werkte aan een oplossing. Omstreeks 20.45 uur meldde de spoorbeheerder dat de systemen van de verkeersleiding weer operationeel waren en het treinverkeer hervat kon worden.
Hoewel het treinverkeer weer is opgestart, liet ProRail weten dat het enige tijd kan duren voordat de dienstregeling weer volledig volgens plan verloopt. De oorzaak van de storing is nog niet bekend.
Station Deventer is een belangrijk knooppunt in het spoorverkeer van Oost-Nederland en speelt een cruciale rol in de verbindingen tussen de Randstad, Arnhem en Zwolle.
En.. wat vond je van dit artikel?