zondag 25 mei 2025
25.4 C
Paramaribo
14.7 C
Amsterdam
0
(0)

Verdachte van straatroof aangehouden in Albina na wekenlange zoektocht

lees ook ...

Huisvredebreuk en mishandeling in Commewijne: politie arrest...

De politie van bureau Meerzorg is donderdag 15 mei uitgerukt na een melding van huisvredebreuk en vernieling in het district Commewijne. Bij aankomst troffen agenten de 39-jarige C.D.G., van Koreaanse...

Na een wekenlange interne opsporing heeft de politie van Albina op donderdag 3 oktober 2024 de 24-jarige verdachte S.R. aangehouden. S.R. wordt verdacht van een gewelddadige straatroof die plaatsvond op 29 augustus 2024 aan de kruising van de Flamingo- en de Prinsessestraat in Paramaribo. De aanhouding volgde na verkregen informatie van de politie van het bureau Albina, waar de verdachte zich schuilhield.

De straatroof kwam aan het licht nadat de benadeelde, die op het moment van de overval een winkel verliet, aangifte deed. Op camerabeelden is duidelijk te zien hoe S.R. de man van achteren benaderde, hem meerdere vuistslagen toebracht en zijn gouden halsketting van 100 gram buitmaakte.

De verdachte vluchtte vervolgens in een gereedstaande auto die met hoge snelheid richting de Tourtonnelaan vertrok. Later die dag werd het voertuig, bestuurd door de vrouwelijke verdachte C.R., op de Munderweg gesignaleerd en door de politie klemgereden. C.R. beweerde niets van de beroving te weten, aangezien het voertuig op het moment van de overval bij haar vriend B.W. zou zijn geweest.

B.W. werd eveneens opgespoord en aangehouden. Uit het verdere politieonderzoek bleek dat B.W. met de jongere broer van C.R. in het voertuig was. Nadat B.W. werd thuis afgezet, nam S.R. het voertuig mee en keerde 40 minuten later terug.

De politie stelde daarop een opsporingsbevel in voor S.R., die lange tijd onvindbaar bleef, maar uiteindelijk op zijn schuiladres in Albina werd gearresteerd. De gouden ketting is vooralsnog niet teruggevonden.

Na afstemming met het Openbaar Ministerie is S.R. in verzekering gesteld voor verder onderzoek, terwijl C.R. en haar vriend B.W. zijn heengezonden. De politie is nog bezig met het opsporen van een andere verdachte die het voertuig bestuurde tijdens de beroving. Het onderzoek loopt verder.

 

En.. wat vond je van dit artikel?

-- Advertentie / POJ - 218001 --

redactie tip

meer Crime

meer Crime nieuws »

meest gelezen

HomeCrimeVerdachte van straatroof aangehouden in Albina na wekenlange zoektocht